دوره 11، شماره 1 - ( 1-1395 )                   جلد 11 شماره 1 صفحات 157-145 | برگشت به فهرست نسخه ها

XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

In This Volume N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 11, No. 1. IJMSI 2016; 11 (1) :145-157
URL: http://ijmsi.ir/article-1-898-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 11, No. 1. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک. 1395; 11 (1) :145-157

URL: http://ijmsi.ir/article-1-898-fa.html


چکیده:  

Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.

نوع مطالعه: گزارش مورد | موضوع مقاله: عمومى

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

بازنشر اطلاعات
Creative Commons License این مقاله تحت شرایط Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License قابل بازنشر است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 CC BY-NC 4.0 | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb